Aile Boyu Kitap Okumaya Teşvik Etme Projesi

Proje Başlığı: Aile Boyu Kitap Okumaya Teşvik Projesi

Projenin Amacı: Çocuklara ve ailelere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak.

Projenin Tanımı: Projemizin önceliği, aileleri kitap okumaya teşvik ederek, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak. Eğitim ailede başlar ve çocuklar rol model olarak ebeveynlerini alırlar. Bu sayede aileler çocuklarına okuma alışkanlığını kazandırabilirler. Aynı zamanda bu alışkanlık çocukların ve ailelerin söz varlığını geliştirir, çocukların psikolojik, sosyolojik ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunur; aile içindeki demokratik ve sosyal ilişkilerde, iletişimin daha etkileşimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Etkili okumaya, okuma yöntem ve tekniklerine, kitap önerilerine dair izler bulacağınız sayfamıza hepiniz davetlisiniz.

Proje İle İlgili İstediğimiz Destek: Projemizin kapsamında bize katılmak ve destek olmak isteyen ailelerimiz ‘’kitapligimizayolculuk’’ kullanıcı adlı Instagram sayfasını takip edip gönderilerimizi beğenebilirler. Okuma kültürlerini geliştirmek ve yenilemek isteyen aileler görüşlerini bizimle paylaşabilirler.

Proje Ekibindeki Kişilerin Kısa Tanımı:

Ebru BAHADIRTAŞ:  Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencisidir.Yürüyüş yapmayı,kitap okumayı ve fotoğraf çekmeyi sever.

Özge YILMAZ: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencisidir. Gezmeyi, fotoğraf çekilmeyi ve çekmeyi, arkadaşlarına zaman ayırmayı sever.

Suzan DAĞ: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencisidir. Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı ve yemek yemeyi çok sever.

Zeynep İMALI:  Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü öğrencisidir. Kendine vakit ayırmayı, yapboz yapmayı, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Instagram Sayfası: @kitapligimizayolculuk (Takip ederek desteklerinizi beklemekteyiz)

Proje ile ilgili iletişim sağlamak için e-posta: suzangunes368@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s