Temiz Ellerden Masum Yüreklere

ÖNEMLİ DUYURU: Bu proje kapsamında talepler toplanmıştır. Taleplerin yoğunluğundan dolayı 10.12.2020 tarihinden itibaren yapılan talepler maalesef dikkate alınmayacaktır.

Projenin Amacı: Öğrencilerin eğitimini daha rahat ve daha verimli geçirmeleri için ihtiyaçlarını (eksiklerini) karşılamak.

Proje İzni: Bu projenin yürütülmesi, Kayseri Valiliği tarafından 26.11.2020 tarihli 17302221 Valilik Oluru ile uygun görülmüştür.

Proje Tanıtımı

Projemizin önceliği köy okullarına yardım göndermektir. Köy okullarında olduğu gibi il ve ilçelerde desteğimize ihtiyaç duyan öğrencilerin daha rahat eğitim görmelerini ve hayat standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Anlaşmalı markaların kıyafet, ayakkabı, oyuncak ve okul malzemelerinin içinde bulunduğu yardım paketleri etoplumahizmet.org sitesinden duyurulacaktır (ÖNEMLİ NOT: Markalarla yardım paketleri konusunda görüşmeler devam etmektedir.). Yardıma ihtiyacı olan öğrencilerin adı, yaşı, giysi ve ayakkabı bedenleri ile adres bilgileri sisteme yüklenecektir. Yardım etmek isteyenler yardım edeceği öğrencinin ihtiyacına göre yardım paketi seçip adresine kendisi kargolayacaktır.

Proje ile ilgili istediğimiz destek:

Vatanımızın geleceğine yatırımı olan her öğrencilerimiz; uygun koşullarda, yeterli araç- gereçlerle eğitim görme hakkına sahiptir. Ancak her öğrencimiz eşit fırsatlara sahip değildir. El ele vererek köy okulundan merkez okuldaki tüm öğrencilerin eksiğini tamamlayalım.

Proje ekibindeki kişilerin kısa tanıtımı:

Ahmet Batuhan DURUKAN: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencisi. Düşünmeyi sever, çocukların geleceğine bir ışık olmak ister.

Ayşe Melisa BENLİ: (KOORDİNATÖR) Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencisi. Bol bol okur bazen yazar. Çocukların gözlerindeki ışığın sebebi olmak için çabalar. Yüreği lisanı görüşü Türk.

Ece ÖZBULUN: Erciyes Üniversitesi öğrencisi. Okumayı, yazmayı ve düşünmeyi sever. Her çocuğun yüzünde bir gülümseme bırakmak ister.

Gülhanım ÜSTÜN: Erciyes Üniversitesi öğrencisi. Çocukları gülümsetebilmek en büyük hayali. Yeni şeyler öğrenmek tutkusuyla hayat boyu öğrenci.

Hatice GÖZELCE: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği  öğrencisi. Okumayı sever. İzlemeyi daha çok sever. Çocuklara yeni ufuklar açmak en büyük amacıdır.

Rüveyda YERLİ: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisi. Kitap kurdu, fazlaca meraklı. Yardımlaşmayı sever. Gözlerdeki pırıltının sebebi olmak ister.

Talha Tayyip TOPAL: Erciyes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü öğrencisi. Çok okur, az yazar. Kaleminden süt damlar. Çocuklara kucak açar.

Proje ile ilgili iletişim sağlamak için e-posta: bozkirinkardelenleri@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s